TWOJA PRZEGLĄDARKA JEST NIEAKTUALNA.

Dział Spraw Osobowych

Sekcja Rekrutacji, Szkoleń i Spraw Socjalnych

Rekrutacja

W sekcji prowadzimy procesy rekrutacji pracowników niebędących nauczycielami z wykorzystaniem profesjonalnych narzędzi i metod rekrutacji. Udzielimy Ci niezbędnych informacji w przeprowadzanym procesie rekrutacyjnym. Pamiętaj, jeżeli jesteś pracownikiem PWR i chcesz wziąć udział w rekrutacji, niezbędna jest zgoda Twojego dotychczasowego przełożonego.

Szkolenia

Dbamy o rozwój zawodowy pracowników PWr procesując wnioski o rejestrację szkolenia i dofinansowania do kształcenia. Organizujemy szkolenia z Centralnego Budżetu Szkoleń. Pamiętaj, że wniosek o rejestrację szkolenia lub dofinansowania do kursów językowych czy studiów powinieneś złożyć przed terminem ich rozpoczęcia.

Sprawy socjalne

W części zadań dotyczących spraw socjalnych procedujemy wnioski składane przez pracowników, emerytów i rencistów Politechniki. Ich realizacja finansowana jest z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych. Co roku organizujemy imprezę mikołajkową dla dzieci pracowników.

Wszystkie niezbędne dokumenty znajdziesz tutaj.

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej zapraszamy do zakładki „Informacje”.

Kierownik (bud. A-1, pok. 104)
Alicja Sikora, alicja.sikora@pwr.edu.pl, tel. 71 320 46 03
(bud. A-1, pok. 106 A)
Emilia Białas, emilia.bialas@pwr.edu.pl, tel. 71 320 46 70